Poštovane kolegice i kolege, vježbe počinju u petak 21. listopada. Održavat će se u dvorani 7 Ćirilometodska 4. Studenti sa sobom trebaju ponijeti Zakon o općem upravnom postupku, NN 47/09 te bilježnicu formata A4.
Prelasci iz grupe u grupu nisu dozvoljeni, osim u slučaju opravdanih razloga, a i tada jedino uz pronalazak studenta iz druge grupe.
Za prelazak iz prve u drugu grupu redovnih studenata ili obratno možete se javiti na mail: mateja.held@pravo.hr
Redovni studenti ne mogu se zamijeniti za grupu s izvanrednim studentima.
NAPOMENA ZA IZVANREDNE STUDENTE
Vježbe za izvanredne studente održavat će se u prosincu, utorkom od 17 do 21.
Raspored studenata po grupama
Grupa 1
petkom 16 - 17,30 sati, dvorana 7 ĆM 4
Luka Abrlić
Vinko Agnić
Valentina Bahun
Iris Ban-Krošelj
Lina Benović
Dora Blažević
Ana Bračić
Žaklina Bregović
Marijana Crnčević
Lucija Crnogorac
Nikol Čengić
Martina Čolan
Petra Dalić
Barbara Derdić
Gabrijela Dobrović
Ivana Dragija
Valentina Draksler
Klaudia Drvenkar
Jan Dupor
Katarina Dvojković
Irena Eljuga
Hrvoje Fabrični
Lora Franić
Petar Fumić
Fran Galić
Bruno Gašparović
Filip Gazivoda
Matej Gracin
Sara Grašić
Ana Gregorić
Karla Grković
Ivan Gržetić
Danijel Gudelj
Jakov Hadžija
Amir Hećimović
Mario Hrupec
Dora Ilijaš
Jelena Jagnjić
Klara Jambrešić
Tamara Jelačić
Ivana Jesenović
Antonio Josić
Ivana Kucelj
Marta Jurković
Dora Kavurčić
Katarina Klanjčić
Klara Koketi
Maja Kostervajn
Ana Marušić
Sara Kovačić
Karlo Kožina
Tibor Kralj
Matea Kraljević
Barbara Lovrić
Grupa 2
petkom 17,30-19 sati, dvorana 7, ĆM4
Anton Ćorić
Ines Jurkin
Patrik Kovačić
Ana Krstanović
Mirta Kuštan
Lea Lozar
Martina Lujić
Jelena Ljubičić
Jelena Makopek-Pušec
Kristina Marinov
Dorotea Martinec
Filip Martinović
Valentina Matoic
Janko Medović
Tatjana Milojević
Nika Ničeno
Iva Nikolić
Milan Obradović
Marija Perak
Nika Petić
Matija Plašć
Ena Poljak
Renato Prtenjača
Jan Reškovac
Ivan Rukavina
Magdalena Rupe
Mate Sivrić
Luka Smoljenović
Stephanie Spada
Sofija Stanišić
Iris Stanković
Tonči Stošić
Lucija Šagovac
Iva Šipušić
Iliriana Škalički
Davor Škudar
Marina Šprem
Antea Štambuk
Marija Štetić
Matija Štimac
Nikolina Štivičić
Klara Tadić
Natalija Terihaj
Marko Topić
Marija Urđević
Janja Varga
Josipa Verović
Marko Vidović
Josip Vlašić
Tibor Vrbanić
Sara Vučić
Mihovil Vuković
Nina Vuletić
Domenica Vulin
Anamarija Zegnal
Lucija Živković
Izvanredni studenti
Mateja Anđel
Gordan Antić
Martina Aščić
Petra Babić
Edin Bafčari
Iva Beljan
Ena Blažević
Irma Brica
Ana Brkljačić
Romina Čolaković
Goran Damjanović
Thomas Dorić
Lucija Dozan
Nina Draganja
Tatjana Duž
Jasmina Fejzić
ValentinaForko
Paula Greget
Dora Marija Grgas
Ivan Grgec
Jelena Grgurić
Nataša Hajdarović
Luka Herak
Tihana Hršak
Iva Hrvatin
Ana Jović
Marko Kodelja
Sabina Kulaš
Tomislav Leljak
Vedran Lovreković
Katarina Mage
Manjana Marić
Mirna Markić
Dragica Mišić
Neven Nikić
Petra Orlović
Tea Parać
Tvrtko Pater
Luka Perković
Marija Radočaj
Ines Rospaher
Petra Stanić
Monika Šćukanec
Valentina Šuka
Matija Tomljanović
Jelena Tucibat
Tea Tutić
Ana Marija Veseli
Ana Vukašinović
Filip Vuković
Copyright 2024 - Pravni fakultet, Sveučilište u Zagrebu, sva prava pridržana.